Lokale VIA-vrouwen

Lokale VIA-vrouwen

Klik op jouw gemeente om te kijken wie jouw lokale VIA-vrouw is.

Hoegaarden

Liselore Fuchs

liselore@vrouweninactie.be

0492 64 10 38

Aarschot

Valerie Reekmans

valerie@vrouweninactie.be

0497 45 72 36

Scherpenheuvel-Zichem

Allessia Claes

allessia@vrouweninactie.be

0471 97 96 62

Huldenberg

Karin Mommaerts

karin.mommaerts@n-va.be

Tienen

Katia Covens

katia.covens@n-va.be

0495 63 24 84

Landen

Marie-Roze Draelants

marie-roze.draelants@n-va.be

Linter

Zoutleeuw

Tamara Smeesters

Tamara.Smeesters@n-va.be

0472 12 99 05

Boutersem

Marie-Rose Barbier & Peggy-Ann Kruisland

marierose.barbier@n-va.be

Glabbeek

Katrien Everaert

katrien.everaert@n-va.be

Tervuren

Kelly Merckx

kelly.merckx@n-va.be

Oud-Heverlee

Bertem

Karin Baudemprez

karin.baudemprez@n-va.be

Leuven

Liesbeth Stroobandt

liesbeth.stroobandt@n-va.be

Diest

Lieve Sels

lieve.sels@n-va.be

0495 88 77 51

Holsbeek

Haacht

Marina Van Steenweghen

Marina.Vansteenweghen@n-va.be

Boortmeerbeek

Oeps! Voor deze gemeente is er nog geen VIA-vrouw aangeduid.

Wil je toch graag contact opnemen met N-VA VIA? Stuur dan een e-mail naar Valerie Reekmans: valerie@vrouweninactie.be of bel haar via het nummer 0497 45 72 36.

Keerbergen

Oeps! Voor deze gemeente is er nog geen VIA-vrouw aangeduid.

Wil je toch graag contact opnemen met N-VA VIA? Stuur dan een e-mail naar Valerie Reekmans: valerie@vrouweninactie.be of bel haar via het nummer 0497 45 72 36.

Tremelo

Oeps! Voor deze gemeente is er nog geen VIA-vrouw aangeduid.

Wil je toch graag contact opnemen met N-VA VIA? Stuur dan een e-mail naar Valerie Reekmans: valerie@vrouweninactie.be of bel haar via het nummer 0497 45 72 36.

Rotselaar

Oeps! Voor deze gemeente is er nog geen VIA-vrouw aangeduid.

Wil je toch graag contact opnemen met N-VA VIA? Stuur dan een e-mail naar Valerie Reekmans: valerie@vrouweninactie.be of bel haar via het nummer 0497 45 72 36.

Begijnendijk

Oeps! Voor deze gemeente is er nog geen VIA-vrouw aangeduid.

Wil je toch graag contact opnemen met N-VA VIA? Stuur dan een e-mail naar Valerie Reekmans: valerie@vrouweninactie.be of bel haar via het nummer 0497 45 72 36.

Herent

Oeps! Voor deze gemeente is er nog geen VIA-vrouw aangeduid.

Wil je toch graag contact opnemen met N-VA VIA? Stuur dan een e-mail naar Nele De Martelaere: nele@vrouweninactie.be of bel haar via het nummer 0474 33 33 85.

Kortenberg

Sabine Ledens

sabine.ledens@n-va.be

0478 56 51 88

Bierbeek

Oeps! Voor deze gemeente is er nog geen VIA-vrouw aangeduid.

Wil je toch graag contact opnemen met N-VA VIA? Stuur dan een e-mail naar Nele De Martelaere: nele@vrouweninactie.be of bel haar via het nummer 0474 33 33 85.

Lubbeek

Oeps! Voor deze gemeente is er nog geen VIA-vrouw aangeduid.

Wil je toch graag contact opnemen met N-VA VIA? Stuur dan een e-mail naar Liselore Fuchs: liselore@vrouweninactie.be of bel haar via het nummer 0492 64 10 38.

Tielt-Winge

Oeps! Voor deze gemeente is er nog geen VIA-vrouw aangeduid.

Wil je toch graag contact opnemen met N-VA VIA? Stuur dan een e-mail naar Allessia Claes: allessia@vrouweninactie.be of bel haar via het nummer 0471 97 96 62.

Bekkevoort

Oeps! Voor deze gemeente is er nog geen VIA-vrouw aangeduid.

Wil je toch graag contact opnemen met N-VA VIA? Stuur dan een e-mail naar Allessia Claes: allessia@vrouweninactie.be of bel haar via het nummer 0471 97 96 62.

Kortenaken

Oeps! Voor deze gemeente is er nog geen VIA-vrouw aangeduid.

Wil je toch graag contact opnemen met N-VA VIA? Stuur dan een e-mail naar Allessia Claes: allessia@vrouweninactie.be of bel haar via het nummer 0471 97 96 62.